Chci Malbu

Malované stěny jsou velmi osobní záležitostí, nejedná se o sériovou výrobu. Mou náplní práce je perfektně porozumět všem detailům a smyslu malované stěny tak, abych dokázala uspokojit, o co mě zájemce o stěnu žádá. Není to jenom o malování, ale o vytvoření prostředí, vytvoření nového prostou, který motivuje, který Vás bude lákat být tam, který si užijete. Toho lze ale dosáhnout jen s osobním přístupem.

Můžete mě kontaktovat nejdříve telefonicky, říct, jaké téma malované stěny si přejete, velikost a samozřejmě také adresu. Na základě těchto informací Vám budu moci sdělit předběžnou cenu malby. Pokud se jedná o malbu v domě nebo o malý projekt, přijedu s kufříkem s barvami a po prostudování prostoru začnu s náčrtem na papír a také s pokládáním ochrany na nábytek a pokrývání podlahy. Nejprve nakreslím linie a poté začnu malovat barvami. Používám akrylové barvy, které rychle schnou a jsou velmi odolné. Nezapáchají a místnost lze nadále normálně používat. Barvy lze použít na jakýkoliv povrch zdi. Malování živé stěny v domě, v případě dětských pokojů obvykle trvá 1–3 dny, podle projektu a velikosti místnosti. V případě restaurace nebo jiného většího projektu je to podobné, jen je to o něco pomalejší. Kromě času, který trvá samotné naplánování většího projektu, je náčrt a návrh malby mnohem detailnější a je potřeba navštívit místo několik dní před samotnou malbou za účelem nastudování prostoru a získání přesných rozměrů. I v tomto případě používám akrylové barvy. Veřejné místo může být také dále používané skoro stejně jako během běžného provozu.

Ze zkušenosti vím, že malování návštěvníkům nevadí, naopak malování poutá jejich pozornost, i když je samozřejmě jednodušší, když malování stěn probíhá při stavbě, rekonstrukci prostoru.