Malování ze života

#ziva_challenge

Připoj se k výzvě a staň se součástí komunity umělců po celém světě, se kterou budeme po celý květen každý den malovat a zveřejňovat díla. Na konci měsíce vylosujeme pak výherce z těch, co výzvu dokončí.

Zadání

Na stejném účtu, který byl registrován, musí být každý den zveřejněný dvě fotografie (jedna z díla a druhá z díla společně s jeho předmětem), a to buď na Facebooku nebo Instagramu. Je nezbytné zahrnout číslo dne a hashtag #ziva_challenge

Příklad: Den 12 #ziva_challenge

Ujisti se, že tvůj účet je viditelný všem, aby se mohli k tvým dílům dostat. Pokud nechceš účet zpřístupnit všem nebo nechceš díla zveřejňovat, tak stačí fotografie poslat soukromou zprávou buď na Facebooku nebo na instagramu. Každý den zveřejníme na naší stránce několik fotografií soutěžících a každé pondělí zveřejníme seznam účastníků, kteří ve výzvě pokračují.

Výzvu splníš pokud každý den z měsíce května namaluješ obraz. Může se jednat o složité dílo, které ke svému dokončení potřebuje více času, v tomto případě stačí poslat fotografie stejného obrazu v průběhu jeho dokončení. Je zásadní, aby mezi dny došlo ke znatelným změnám.

Všechna díla musí být namalována na základě skutečných předmětů. Není platné pořizovat je z obrázků, fotografií, počítače nebo představivosti. Mohou být malovány nebo kresleny jakoukoli technikou, médiem nebo velikostí.

Téma pro práci následujícího dne bude vybráno náhodně a bude oznámeno facebookem a Instagramem den předem, ve 12:00 na profilu Živá stěna na facebooku a instagramu. Práce musí být zveřejněná další den, nejpozději ve 23:59. Témata představují nápady, které nás mají inspirovat a které mají podporovat naši kreativitu, a lze je interpretovat velmi svobodně.

Výzva končí 31. května, 5. června pak představíme účastníky, kterým se podařilo vydržet do konce. Výherce daru vybereme pak náhodně.

Pokud máš nějaké dotazy nebo připomínky, můžete nám je poslat soukromou zprávou na Facebooku nebo Instagramu.

Registrace

K registraci stačí poslat zprávu:

„I’m in! #ziva_challenge May 2021“

na stránce zivastena na Facebooku nebo Instagramu před 1. května z účtu, kde budete zveřejňovat všechna svá díla. Až si přečteme váš příspěvek, obdržíte odpověď „jste zaregistrováni“. 1. května můžete začít malovat a umístit své obrazy na vlastní zeď.

Umělci

Zde se objeví seznam umělců účastnících se této #ziva_challenge a odkaz na jejich informace pro ty, kteří je chtějí poskytnout.

Pokud si přeješ mít odkaz na své kontaktní informace v tomto prostoru a na stránce zivastena na fb a ig, můžete je poslat soukromou zprávou.

Doufám, že tato výzva bude podporou našeho růstu jako umělci a především jako lidí.

Mnoho kreativity pro vás všechny!